Top 10 TV LED Hintergrundbeleuchtung 65 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

LED samolepicí světelný pásek IP44, světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, obývací pokoj, COB LED pásky teplé bílé 5 m, TV kuchyň, DIY, stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K

#ad
Öuesen #ad - Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání. Dné tmavé skvrny, aby splňoval požadavky na rozložení a instalaci profesionálů v oblasti osvětlení.

Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 5 mcob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, v ložnicích, kuchyních, led pásek 5 m lze použít v šatních skříních, obývacích pokojích, knihovnách, ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, schodištích, skříních na víně, index podání barev 90+, chodbách a koupelnách. Led světelná lišta led. Pokud máte problémy s používáním COB pásků. Balíček led světelných lišt obsahuje 2 bezpájné cob konektory, jakmile jsou LED světelné pásky vyříznuty, lze je spojit s bezpájecími COB spojkami.

Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Na výběr je kromě toho 8 dynamických režimů. Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Pohodlná instalace více volné v každém rohu prostoru. Cob led pásky lze stříhat každé 4 cm a můžete je stříhat podél řezných značek. Režim osvětlení lze přepínat od 10 % do 100 % jasu.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

2. Govee

#ad

Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase.

Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Trávíte s nimi fantastický čas. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

3. Govee

#ad

WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, stmívatelná bílá pro TV a PC, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee RGBIC LED Lightbar, 3 možnosti umístění

#ad
Govee #ad - Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace.

Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free.

Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

4. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, synchronizace s hudbou

#ad
ETRLNXY #ad - Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Loveeecký efekt je Anter. Usb napájení, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např.

Powerbankou, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, široce rozšířená, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších LED přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, jako je ložnice, domácí kino, počítačem, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripx", jasu, synchronizace hudby a nastavení časovače, můžete použít 213 režimů sledování Dreamcolor, běžet podle rychlosti efektu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, ochranu proti zkratu, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, vytváří velmi málo tepla, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

5. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla.

Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Generace. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4.

Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

6. Govee

#ad

Synchronizace hudby, 64 režimů scény, RGBIC LED pásek 5 m, LED pásek Govee, do ložnice, jako kuchyňská dekorace, na doma, ovládání segmentů, 5 m, na televizi, ovládání přes aplikaci, změna barvy, na party

#ad
Govee #ad - 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Segmenty pásku lze barvit. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

7. Govee

#ad

Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, střídání barev

#ad
Govee #ad - Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, emocích, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit.

Patří k nim 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce.

Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, obývacího pokoje, dovolené a životu. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

8. Philips Hue

#ad

Ovládání přes aplikaci, Philips Hue White & Color Ambiance Outdoor Lightstrip 5 m 1400 lm, Echo Dot, stmívatelný, 16 milionů barev, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Pro ovládání v celém domě je nutný Hue Bridge k dostání samostatně. Třída krytí: hue outdoor lightstrip se díky vysoké třídě ochrany ip67 kompletně odolný proti povětrnostním vlivům a vodotěsný do 1 m výborně hodí pro venkovní použití.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Personalizované osvětlení: vyberte si v aplikaci hue z 16 milionů barev nebo nejrůznějších odstínů bílé a vytvořte díky flexibilnímu ohýbání perfektní světelné efekty pro vaši zahradu a balkon.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Chytré ovládání světla: venkovní světelný pásek hue lze jednoduše ovládat pomocí Bluetooh ve vašem venkovním prostředí. Jednoduché a bezpečné uvedení do provozu: díky nízkonapěťovému systému 24 V lze svítidlo pomocí síťového zdroje součástí dodávky zapnout do venkovní zásuvky. Generace. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka0.43
Hmotnost4.19
Šířka191.73
Číslo dílu8718699709860
Modelka929002289102
Záruka2 roky výrobce.

9. Govee

#ad

Neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, 11 hudebních her, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, herní a vánoční, nastavitelný LED pásek, 64+ scén, ovládání RGB aplikací

#ad
Govee #ad - Upozornění: Světlo nelze splétat. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant.

84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek.

Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

10. TTWAY

#ad

LED pásky s 320 LED/M, 3000 K, šatní skříň, zrcadlo, teplá bílá LED pásek pro podsvícení TV, CRI 90+, schodiště, DIY světlo, domácí dekorace, 5 V, šířka 8 mm, TTWAY USB COB LED pásky 2 m

#ad
TTWAY #ad - Pokud je nižší než 5 V/ 2 A, např. Jednoduchá a pohodlná instalace v úzkých oblastech. Iroké použití: usb led světelný pásek lze použít k oblékání zrcadel, podsvícení tv, toaletních stolků, skříní, regálů na víno, kuchyní, knihoven, chodeb, vitrín, skříní a jiných nepřímých osvětlení.

Flexibilní pro diy osvětlení: usb led světelný pásek lze ohýbat v každém úhlu. Vezměte prosím na vědomí následující: přístroj musí být napájen přes USB port, stolní počítač, laptop, který vydává 5 V/2 A. Se silným 3m lepidlem na zadní straně a šířkou 8 mm, tzn. Síťový kabel je 1 metr dlouhý, a proto dostatečně dlouhý pro každý druh osvětlení atmosféry. Nová technologie cob led pásky: ve srovnání s běžnými led pásky má cob světelný pásek led s vysokou hustotou, takže jsou světla v pásku bezbodová, cri 90+ a nižší spotřebu proudu, široký úhel vyzařování, rovnoměrnější a energeticky účinnější.

Usb cob led proužky: 5 v led pásky lze připojit ke každému přístroji s 5v usb výstupem, powerbanka. Ideální podsvícení televizoru: s 320 led/m, je ttway usb cob světlo rovnoměrnější a jasnější, CRI 90+, což pomáhá snížit namáhání očí při sledování televize. Televizor, tablet, bliká a automaticky se vypne.
ZnačkaTTWAY #ad
VýrobceTTWAY #ad
Hmotnost0.13