Top 10 Punktschweißgerät für Akkus – Vybavení pro bodové svařování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ANTHYTA

#ad

Pásek na baterie, ANTHYTA 2 role niklového pásku niklový pásek 8 mm * 0,1 mm * 10 m niklové pásky kompatibilní s 18650 pomocnými pásy, niklové desky, svařovací zařízení

#ad
ANTHYTA #ad - Použití této poniklované oceli pro pájení baterie zlepší vaši práci. Dobrý výkon při svaření: povrch poniklovaného ocelového pásku má dobrou odolnost proti potu, nedeformuje se a zlomí, vysoké namáhání, snadno se obsluhuje a má nízkou pevnost.2 role niklových pásků: k dispozici jsou 2 role poniklovaných dílů baterie, tloušťka je 0, 1 mm, šířka 8 mm a délka jednotlivé role činí 10 m.

Je vhodný pro zpracování autobaterie, knoflíkových baterií a lithiových baterií. Vhodné pro baterie ni-mh 18650 21700 26650 32650 Ni-MH a lithiové baterie. Produkty se používají především pro niklové a kovové hydridové baterie, nabíječky, polymerové baterie, elektrické nářadí, telekomunikace, sestavené baterie, elektrické a nástroje, elektrické vysavače a speciální žárovky a další průmyslu. Před svařováním očistěte svařovací díl. Pásek pro svařování baterií: vhodný pro připojení baterie a zásuvkový díl.

Jednoduché ovládání: pásek z poniklované oceli má dobré zpracování, mobilních napájecích zdrojů, mobilních baterií, počítačových baterií, hladký a plochý povrch a nepoškrábe film baterie. Můžete je podle vašeho přání nastříhat a použít. Má dobrou odolnost proti oxidaci, nízkou pevnost a vysokou vodivost, odolnost proti korozi, s dlouhou životností a relativně jednoduché bodové svařování. Poniklovaný ocelový materiál: poniklovaný ocelový pásek je vyroben z uhlíkové oceli s nízkým obsahem uhlíku a povrch je poniklovaný.
ZnačkaANTHYTA #ad
Výrobceshangmingcong #ad

2. DECARETA

#ad

DECARETA Niklový pásek 0,1 x 8 mm niklové proužky niklové desky páska listové proužky Hiluminová páska pro svařování baterií 18650

#ad
DECARETA #ad - Velikost: na této roli se nachází proužek 0, 1 x 8 mm z čistého niklu a o 10 metrů delší. Pro akumulátorové bodové svařování: niklový pásek se hodí pro nejčastěji používané baterie jako 18650, 14500 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií.

Dobrá svařitelnost: niklové proužky, které mají dobrou svařitelnost, se používají hlavně k pájení a svařování baterií. Iroké použití: velmi rozšířené v lithium-iontových bateriích, nabíjecích bateriích a nástrojích, mobilních bateriích, bateriích pro mobilní telefony, polymerových bateriích, elektrických nářadí, notebookových bateriích, telekomunikacích a speciálních žárovkách atd. Poniklovaný materiál: skládá se z ocelového pásu s poniklovaným povrchem, dobrá svařitelnost, vysoké napětí, jednoduchá obsluha a nízký odpor usnadňují vaši práci.
ZnačkaDECARETA #ad
VýrobceDECARETA #ad
Výška0
Délka393.7
Hmotnost0.18
Šířka0.31
Číslo díluNECALON
ModelkaNECALON

3. Kerpu

#ad

Bodová svářečka v kapesním formátu s 11 nastavitelnými rychlostmi, 2 x 2 m niklový plech a držák 4x4 pro výrobu, baterie 5000 mAh, Kerpu baterie, Bateriový bodový svařovací přístroj

#ad
Kerpu #ad - Snadno rozpoznatelné válcové akumulátory pro svařování, rozpozná změny nastavení rychlosti, akumulátory NI-MH a 18650-niklové kadmiové akumulátory. Dbejte na detaily produktu a bezpečnost při používání: cp01 je vybaven dobíjecí baterií 5000 mah a náš produkt má ochranu proti přebití, detekci zatížení a detekci zkratu, přístroj se navíc zastaví, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.

Pouze poloviční velikost než jiné bodové svářečky, snadno se přenáší. Led kontrolka je velmi jednoduchá, je povrchově eloxovaný, stav nabíjení atd. Pokud teplota výrobku překročí 60 stupňů, bezpečnostní ochranu proti kontrole teploty, aby se zabránilo poškození baterie a požáru. Vyvinuto pro svařování niklových proužků válcových baterií, baterií NI-MH, 18650 nikl-kadmiových baterií atd. Součástí dodávky je kompletní příslušenství. Nástroj pro více baterií: na rozdíl od jiných plastových krytů je náš produkt z hliníkové slitiny, ohnivzdorný a odolný proti pádu.

To usnadňuje výrobu baterií podporuje svařování o tloušťce menší než 0, 15 mm ze železných, abyste přístroj rychle nabili a pokaždé udrželi stav baterie na 50 %, ocelových a nerezových plechů. Akumulátorový bodový svářeč podporuje nastavení 11 rychlostí a automatické režimy. Podporuje přesnější nastavení bodového svařování: produkt jsme optimalizovali a aktualizovali. Mini bodová svářečka v kapesním formátu: kerpu cp01 mini akumulátorová bodová svářečka.
ZnačkaKerpu #ad
VýrobceKerpu #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.88
Šířka3.15
Číslo díluCP01
ModelkaCP01

4. EEEKit

#ad

3/8"HSS Spot Weld Cutter Entferner Bohrer Sechskant Blechlochschneider Entferner für Power Drill Punktschweißen, EEEKit Punktschweiß Schneider Kit 13er-Pack

#ad
EEEKit #ad - Geeignet für dünne edelstahlplatten, aluminiumplatten, wodurch das Gleitschweißen und die Notwendigkeit, ohne das Metall zu verformen oder die darunterliegende Platte zu beschädigen, die Schweißnaht zu brechen, FRP oder andere dünne Metallplatten. Material: das bevorzugte material besteht aus hochwertigem stahl mit hervorragender hitzebeständigkeit, hoher Härte und Verschleißfestigkeit.

Paket enthalten: 1 x bohrer mit cutter, 10 x extra 3/8"-schneider. After-sales-service: bereitstellung hochwertiger und professioneller Teile mit großartigem Service. Auch bekannt als: entferner-bohrer hex-blech-lochschneider-Entferner, 3/8" Rotary Punktschweißschneider Entferner Bohrer Werkzeug, Locher-Entferner-Plattentrenner, Punktschweißschneider-Set, 2 x Pilotstift. Metall Lochschneider Entferner. Der bohrer-Mittelstift ist gefedert.

Das perfekte werkzeug kann die punktgeschweißte Platte oder Metallplatte entfernen, Eisenplatten, reduziert wird. Der durchmesser der schneidklinge beträgt 3/8 Zoll, und der Schaft hat eine Standardgröße von 1/4 Zoll. Auch bekannt als: punktschweißbohrer, Punktschweißschneider, Punktschweißbohrer, ohne die Metallplatte zu verziehen. Wenn sie fragen haben, wenden sie sich bitte per E-Mail an uns, um weitere Informationen zu erhalten! Wir werden es beim ersten Mal für Sie lösen! Punktschweißen von Blechen, Power Drill Spot Welding.
ZnačkaEEEKit #ad
VýrobceEEEKit #ad
Výška1
Délka6
Hmotnost0.06
Šířka1
Číslo díluH880270-E007922274FBA

5. AWithZ

#ad

Velká obrazovka, Bodové svářečka, vícejazyčné inteligentní uživatelské rozhraní, bodová svářečka, pro opravy přesných přístrojů a akumulátorů, AWithZ 7500 mAh

#ad
AWithZ #ad - Pro malé opravy nebo svářečské práce s akumulátorovým nářadím. B. Předehřívání, aby znovu získaly vitalitu a fungovaly jako nové. Kontinuální bodové svařování 2krát, aby se baterie po svařování uvolnila. Po větší kontrole niklového plechu válcových baterií, doporučeno pro 0, 2.

Velmi rozšířené: tato bodová svářečka se používá hlavně pro svařování niklových plechů válcových baterií, vždy vynikající výkon. Nová rozšířená funkce, přerušované. Niklový plech o tloušťce 0, 35 mm: profesionální akumulátorové bodové svářečky. Doba spojovacích bodů, zlepšení pevnosti při svařování: při hledání mini bodového svářeče má mnoho svářečů tendenci k tomu, stupeň 8, 35 mm silný niklový plech: doporučeno.

Doporučujeme "časy spojovacích bodů". Snadná obsluha a výkonnost. Obrazovka má pohyblivý design se 6 mřížkami, úroveň výkonu 90 . Několik ochranných funkcí, 2 kusy bodových svářečských kolíků, 2 m poniklovaný fóliový list. Jedna věc stačí pro ručně vyráběné milovníky. Balení obsahuje: 7500mah bodové svářecí zařízení, nikl-metal hydridových baterií a nikl-kadmiových baterií např.
ZnačkaAWithZ #ad
VýrobceAWithZ #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0
Šířka3.15
Číslo díluU3
ModelkaU3

6. DURANTEY

#ad

DURANTEY 10 m niklová deska páska 0,1 * 8 mm niklové proužky pájení niklové proužky Li-Po akumulátor, svařovací příslušenství pro, NiMh a NiCd baterie NiMh a NiCd niklový pásek 18650 niklové desky

#ad
DURANTEY #ad - Nejběžnější baterie jsou 18650, elektrické nářadí, 14500 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií. Potahový materiál z niklové oceli má dobrý lesk, odolnost proti korozi, což usnadňuje práci. Snadná obsluha díky vysokému napětí v tahu a vynikající tažnosti poniklované přihrádky na baterie se snadno ovládá a usnadňuje práci.

1 role 10 m niklový pásek náš produktový balíček obsahuje 1 roli bateriového připojení, specifikace výrobku činí 0, 1 * 8 mm a délku 10 m. Pro vás je to dobrá volba pro vaše každodenní použití. Je velmi vhodný pro lithiové baterie. Dobré pájení a dobrá elektrická vodivost naše poniklované konektory na baterie se používají hlavně v oblasti svařování baterií a galvanizace, protože je lze během používání snadno pájet a pozinkovat, což nabízí mnoho pohodlí pro vaši práci. Odolnost proti oxidaci a korozi naše výrobky jsou vyrobeny z poniklovaného ocelového plechu, dobrou svařitelnost, vysoké napětí a snadnou obsluhu, který vykazuje dobrou odolnost proti oxidaci, nízkou pevnost a vysokou vodivost.

S ním lze snížit vodivost odporu a zlepšit ochranu proti korozi. Dostatek pro splnění vašich každodenních potřeb a průmyslových potřeb. Naše výrobky jsou díky své vynikající odolnosti proti oxidaci, nízké pevnosti a vysoké vodivosti v našem každodenním životě velmi rozšířené. Poniklovaný konektor baterie se obvykle používá při výrobě baterií, protože je jednoduchý pro bodové svařování a svařování.
ZnačkaDURANTEY #ad
VýrobceDURANTEY #ad

7. above zero

#ad

20 m niklová destička páska – 18650 niklový proužek – pájení niklový pásek Li-Po baterie – 18650 niklových desek svářecí příslušenství – niklový pásek pro svařování baterií 8 x 0,12 mm 10 M/role

#ad
above zero #ad - Je ideální pro bodové svařování a pro výrobu akumulátorů. Ideální pro pájení baterií a galvanizaci. Perfektní pro běžné typy baterií 18650, elektrické vysavače, telekomunikace, lithiové baterie, namontované baterie, přístroje, elektrické nářadí, výkonné baterie, 14500 a jiné typy baterií.

Velikost pásku niklu je 0, 12 * 8 mm, což stačí pro vaše každodenní použití a průmyslové potřeby. Dobrá svařitelnost a dobrá vodivostnaše poniklované desky se používají hlavně v oblasti svařování a galvanizace, protože mají super tuhost a dobrou svařitelnost, snadno se používá. Snadná obsluha a usnadnění vaší práce. Snadná obsluha protože niklové proužky mají super tuhost a vynikající tažnost, je zpracování vynikající a povrch hladký a plochý. Použití může snížit odpor vodivosti a zlepšit odolnost proti korozi.

Nabízí velký komfort pro vaši práci. Poniklované konektory baterií se často používají při výrobě baterií, protože se snadno svařují a pájí. Má dobrou odolnost proti oxidaci, vysokou elektrickou vodivost, odolnost proti korozi, nízkou pevnost, dlouhou životnost a relativně snadné bodové svařování. Multifunkční poniklovaný konektor baterií vhodné pro nikl-kovové hydridové baterie, tablety, polymerové baterie, speciální žárovky a jiná průmyslová odvětví.
Značkaabove zero #ad
Výrobceabove zero #ad

8. FTVOGUE

#ad

Pure Nickel Strip-0,15 mm 1 kg niklovaná ocel poniklovaný pásek k pájení Li-Po-akumulátorů NiMh NiCd a bodové svařování 0,15 * 8 mm

#ad
FTVOGUE #ad - Niklové proužky se často používají při výrobě baterií, protože se dobře hodí k bodovému svařování a pájení a v průběhu času vykazují vysokou odolnost proti korozi.

Niklový pásek má dobrou svařitelnost, vysokou pevnost v tahu a snadnou obsluhu, což usnadňuje práci. Istě niklová deska se používá hlavně při výrobě mobilního napájení, baterií a elektrického nářadí, 18650 a jiných lithiových baterií, ni-mh baterie, powerbanky, komunikačních informací, speciálních lamp a dalších průmyslových odvětví. Poniklovaný ocelový materiál má dobrý lesk, nízkou trvanlivost a odolnost proti korozi. Istý nikl nikdy nekoroduje a při silné drenáži se uvolní.
ZnačkaFTVOGUE #ad
VýrobceFTVOGUE #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost2.2
Šířka5.91
Číslo díluFTVOGUEdqzruks750-02

9. JSMTKJ

#ad

Niklový pásek niklový proužek 0,15 x 8 mm čistý nikl deska pro 18650 baterie svařování pro bodové svářečky 10 m

#ad
JSMTKJ #ad - Poniklovaný materiálniklové desky se skládají z ocelového pásu s poniklovaným povrchem. Dobrá svařitelnostČisté niklové proužky mají dobrou svařitelnost, odolnost proti korozi, vynikající odolnost proti oxidaci, nízkou odolnost a vysokou vodivost.

Má dobrou svařitelnost, vysoké napětí, jednoduché ovládání a nízký odpor. Velikosttloušťka 0, 15 mm, šířka 8 mm. Celkem 10 metrů, které můžete uříznout na správnou délku pro vaše různé potřeby. Vhodné pro bezdrátové bodové svařováníČistý niklový pásek se hodí pro nejběžnější baterie jako 18650, 32650 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií.

Isté niklové proužky se používají hlavně při svařování a svařování bateriemi. Iroké použití velmi rozšířené v lithium-iontových bateriích, bateriích pro mobilní telefony, elektrických nářadí, dobíjecí baterie a nástroje, mobilní baterie, laptopové baterie, polymerové baterie, telekomunikace a speciální žárovky atd. Dobrou vodivost a dobrou odolnost proti korozi.
ZnačkaJSMTKJ #ad
VýrobceJSMTKJ #ad
Výška0.28
Délka3.35
Šířka3.35

10. ZUZGO

#ad

Niklové proužky niklový pásek 0,15 x 8 mm Hiluminová páska pro 18650 baterie svařování pro bodové svářečky

#ad
ZUZGO #ad - Niklové pásky se používají hlavně při svařování a svařování baterií. Dobrá svařitelnost niklové pásky mají dobrou svařitelnost, odolnost proti korozi, vynikající odolnost proti oxidaci, nízkou odolnost a vysokou vodivost.

Poniklovaný materiál niklové desky se skládají z ocelového pásu s poniklovaným povrchem. 2 x niklová deska role 10 metrů. Obecná velikost tloušťka 0, 15 mm, šířka 8 mm. Iroké spektrum použití niklové proužky jsou široce rozšířené v lithium-iontových bateriích, elektrických nářadí, bateriích laptopu, polymerových bateriích, bateriích mobilních telefonech, nabíjecích bateriích a nástrojích, telekomunikacích a speciálních žárovkách.

Má dobrou svařitelnost, vysoké napětí, jednoduché ovládání a nízký odpor. Vhodné pro bezdrátové bodové svařování Čistý niklový pásek se hodí pro nejběžnější baterie jako 18650, 32650 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií. Vodivost niklu je mnohem vyšší než u oceli.
ZnačkaZUZGO #ad
VýrobceZUZGO #ad
Číslo díluZUZGO Nickel Bande